Сімейна стоматологія

Встановлення
коронок

Зубна коронка – це стоматологічна конструкція (протез), яка призначена для відновлення зовнішньої форми та функцій пошкодженого або відсутнього зуба.  Це незнімний захисний ковпачок, що надівається на природний зуб або зубний імплант, і допомагає захистити його від подальших ушкоджень.

Скільки коштують коронки

Ціни на коронки

 • Металокерамічна коронка 4400 ₴

  ціна вказана від

 • Безметалева (керамічна)
  коронка
  8800 ₴

  ціна вказана від

 • Коронка на основі цирконію 8800  7950 ₴

  ціна вказана від

 • Безметалева коронка
  E-max
  11500 ₴

  ціна вказана від

 • Коронка E-max
  з нанесенням
  14200 ₴

  ціна вказана від

 • Польовошпатна кераміка 26000  22000 ₴

  ціна вказана від

Потрібна консультація щодо цін?

Залиште ваші контакти — ми зв’яжемося з вами та запишемо на прийом!

Види коронок, з якими ми працюємо

Металокерамічні коронки

Складаються з металевого каркасу, вкритого керамічною оболонкою. Металевий каркас надає міцності та стійкості, а кераміка допомагає відтворити природний вигляд. Також застосовуються для відновлення жувальних (задніх) зубів, де важлива міцність. Термін експлуатації становить 5-7 років. Привабливі невисокою ціною.

Керамічні коронки

Виготовлені з керамічних матеріалів, які дуже подібні до природних зубів. Ідеально підходять для фронтальних (передніх) зубів, оскільки мають широкий спектр кольорів і відмінні показники транслюцентності (властивість матеріалу пропускати світло частково чи повністю). Термін експлуатації становить 8-10 років.

Цирконієві коронки

Виготовлені з оксиду цирконію, який має високу міцність і довговічність. Використовуються для передніх і задніх зубів, відзначаються природним виглядом і надійністю. Термін експлуатації становить 10-15 років.

Коронки E-max

Виготовлені з дисилікату літію (за міцністю, як емаль зуба), що дозволяє створювати тонкі, але міцні коронки з високим ступенем прозорості та естетичності. Термін експлуатації становить 10-15 років. З E-max досягаються високі результати, як з точки зору функціональності, так і естетики.

Польовошпатні коронки

Виготовляються з гібридної кераміки. Такий тип коронок (реставрацій) визнаний найбільш естетичним з огляду на те, що при мінімальній товщині можливо відтворити внутрішню структуру емалі і високу глибину кольору. Термін експлуатації становить 8-10 років.

До - Після

Приклади наших робіт

Консультуючи своїх пацієнтів, лікарі-стоматологи illi DENTAL детально пояснюють переваги і недоліки тих чи інших коронок. Але цирконієві коронки та E-max (імакс) викликають все більше й більше питань. Тому, до того, як відвідати стоматолога, пропонуємо вам ознайомитись з перевагами та недоліками цих коронок.

Як ми працюємо?

Етапи встановлення коронок

Діагностика та консультація

На першій консультації проводиться повна діагностика. У разі виявлення захворювань ротової порожнини лікар призначає лікування. Орієнтуючись на потреби і можливості пацієнтів, лікар пропонує тип коронок.

Підготовка
зубів

Природний зуб (один або кілька) обточується. За потреби видаляється нерв і пломбуються канали. Робиться зліпок. У лабораторії виготовляють коронку (або протез) — на цей період підготовлений зуб накривають тимчасовою коронкою.

Виготовлення коронок

Це може бути один елемент або протез. Стоматолог і протезист разом дбають про результат: щоби коронка не відрізнялася від природних зубів, щоби форма та колір відповідали сусіднім зубам. Виготовлення може тривати 5-7 днів.

Встановлення коронок

Готова коронка приміряється на зуб. Лікар може виконати додаткове шліфування — це триває не більше кількох хвилин. Потім коронка встановлюється на зуб і фіксується за допомогою спеціального медичного цементу. Функція зуба та його естетичний вигляд відновлені.

Вибір конкретного типу коронки залежить від багатьох факторів, зокрема місця розташування зуба, бюджету, естетичних вимог та індивідуальних потреб. Асортимент клініки illi DENTAL та сучасні технології дозволяють пропонувати найкращі варіанти коронок для кожного конкретного випадку.

Властивості коронок E-max

Переваги

E-max міцні, як емаль зуба та естетичні: мають унікальні властивості напівпрозорості на світлі. Їх неможливо відрізнити від реальних зубів.

Мають властивість хімічно склеюватись із тканинами зубів (адгезія), утворюючи з ними моноліт. Це дає змогу якісно відновити коронку, якщо з часом вона пошкодиться.

Мінімальна обробка тканин власного зуба. Не травмують і не перевантажують власні зуби, отже — не провокують виникнення проблем у щелепно-лицьовому суглобі.

Недоліки

Не підходять пацієнтам з бруксизмом
(у такому разі краще вибрати цирконієві).

Можуть стиратися у процесі функціонування.

Менш міцні, ніж цирконієві.

Властивості цирконієвих коронок

Переваги

Міцні та естетичні: не ламаються, витримують всі жувальні навантаження, можна сміливо насолоджуватися будь-якою їжею.

Цирконієвий матеріал, на відміну від E-max, можна застосовувати для виготовлення мостоподібних протезів на всі зуби однієї щелепи.

Довговічність: якщо металокераміку потрібно замінювати 1 раз на 67 років, цирконієві коронки зазвичай встановлюють на все життя.

Не змінюють колір.

Недоліки

Через відсутність адгезії між матеріалом коронки і матеріалом зуба з цирконію не роблять вініри.

Обточування зуба — обов’язкове.

Нерівномірне навантаження при
використанні на одній щелепі.

Наші спеціалісти

Лікарі illi DENTAL

Інші послуги

Найчастіші запитання

Коронки встановлюються у випадках:  значного крієсу, стертості зубної емалі, захисту збережених стінок зруйнованого зуба, травм  або подряпин зубів, щілин між зубами, заміні вже встановлених коронок, у разі встановлення імплантів або косметичних вдосконалень.

Процедура встановлення зубної коронки виконується під місцевою анестезією, тому зовсім не болісна. 

Тривалість служби зубних коронок залежить від матеріалу, з якого вони виготовлені, та гігієни ротової порожнини. Зазвичай термін придатності коронок — від 10 до 15 років (і навіть більше).

Зубні коронки не потребують спеціального догляду.

Ні. Навіть якщо коронка виготовляється на 3Д-принтері, етапу встановлення передують діагностика і лікування. Вкрай рідко зуби, на які встановлюються коронки, не потребують медичних процедур.

Інколи можна. Але якщо стан ротової порожнини чи зубів потребує лікування, процес може затягнутися на невизначений час.

Так, можна. Коронки функціонують, як природні зуби. З часом ясна можуть опуститися — потрібно буде змінювати коронку чи вінір. 

Потрібна консультація щодо цін?

Залиште ваші контакти — ми зв’яжемося з вами та запишемо на прийом!

Замовити
зворотній дзвінок

Залиште ваші контакти, ми зв’яжемося з вами та запишемо на прийом!