+38 (068) 522-99-55
м. Київ, вул. Генерала Шаповала 2, офіс 508

Брекети

Приказка «зустрічають по одягу» – не зовсім правда. Психологи в один голос стверджують, що враження про людину формується в першу чергу завдяки його усмішці – щирість міміки, здорові білі зуби і коректний прикус формують у вашого співрозмовника образ благополучної, здорової і надійної людини у вашій особі. Посмішка впливає на особисте життя і навіть успіх в діловій сфері. Але найголовніше – здоровий прикус і правильний зубний ряд запобігають багатьом стоматологічним і навіть гастроентерологічним захворюванням. Тому ми рекомендуємо своєчасно приділити увагу прикусу і положенню зубів, щоб раз і назавжди покінчити з комплексами і зберегти своє здоров’я. У цьому вам допоможе наш ортодонт в Києві.

Що за галузь – ортодонтія?
Ортодонтія (або орт одонтологія) – це стоматологічний напрям, головною спеціалізацією якого є корекція прикусу і різних щелепно-зубних аномалій. Існує помилкова думка про те, що коригувати такі речі можна тільки в дитячому та юнацькому віці. Насправді ж зайнятися прикусом ніколи не пізно. Просто у дорослих людей корекція відбувається довше – від одного року до декількох років.
Під виправленням прикусу розуміється зміна форми зубних рядів з метою максимального їх наближення до фізіологічної норми. Цей захід має не тільки косметичний, але і лікувальний характер, адже люди з неправильним прикусом найчастіше схильні до карієсу, гінгівіту, пародонтозу і навіть захворювань не стоматологічного характеру, такими як синусит і гастрит. І навпаки – людям з правильним прикусом легше і жувати, і жити повноцінним життям.

Як зрозуміти, що вам потрібно до ортодонта?
Перше відвідування ортодонта має відбуватися в 3-4 роки, після того, як проріжуться всі молочні зуби. Після шести років молочні зуби починають змінюватися на постійні, і батькам знову варто привести свою дитину до ортодонта, щоб переконатися, що прикус правильний. У вісімнадцять років потрібно провести ще одне планове відвідування даного лікаря, щоб переконатися, що всі зуби виросли правильно і щелепи зайняли коректне положення.
Але якщо ви вже досягли зрілого віку і відчуваєте незручності через свій прикус, форму і розташування зубів, зустрітися з ортодонтом не завадить, щоб нарешті почати повноцінне життя без комплексів.

Ортодонтія в стоматологічному медичному центрі Illi Dental
Ортодонтія в Києві починається зі стоматологічного медичного центру Illi Dental. Індивідуальна робота з кожним клієнтом, облік всіх його потреб і очікувань переходить в ефективну, комфортну і безболісну корекцію щелепно-зубних аномалій і дефектів прикусу.
Найчастіше корекція прикусу і зубного ряду у дорослих і дітей відбувається за допомогою брекетів. Ми застосовуємо тільки інноваційні технології виготовлення і методику установки брекет-систем. Завдяки цьому вдається уникнути травмування слизової ясен і пошкоджень зубної емалі. Брекети, які ми поставимо вам – маленькі і легкі, вони не виділяються на тлі загального зубного ряду і мають естетичний зовнішній вигляд. Наші системи не псують дикцію і дозволяють зменшити термін ортодонтологічної корекції.

Для вас ми знімемо відбитки зубного ряду, складемо діагностичні моделі, обговоримо з вами всі ваші побажання і підберемо максимально комфортний і результативний варіант лікування.

Illi Dental – це доступна і якісна ортодонтія в Києві, ціна і ефективність якої припадуть вам до душі.

Відправляючи заявку, ви погоджуєтесь з умовами Політики конфіденційності.
Scroll to Top
Запишіться на
консультацію
Відправляючи заявку, ви погоджуєтесь з умовами Політики конфіденційності.