Сімейна стоматологія

Встановлення
вінірів

Встановлення вінірів це — найшвидший шлях до ідеальної усмішки

Скільки коштують вініри

Ціни на вініри

 • Вініри 3880 ₴

  композитні прямі

 • Вініри 11500 ₴

  E-max/CAD

 • Вініри 14200 ₴

  з нанесенням

 • Вініри 26000  22000 ₴

  з польовошпатної кераміки

Які дефекти виправляють вініри

Вініри — це ідеальне рішення для краси вашої усмішки. Вони усувають косметичні дефекти, забезпечуючи швидкий та помітний результат.

Проблеми розміру та простору між зубами

Дефекти, які потребують корекції кольору

Слабкі та чутливі зуби, легкі пошкодження зубів

Нерівність форми зубів, аномалії прикусу

Потрібна консультація щодо цін?

Залиште ваші контакти — ми зв’яжемося з вами та запишемо на прийом!

Види вінірів, з якими ми працюємо:

1. Композитні прямі

Зліпки та обточування не потрібні. Лікар наносить композитний матеріал безпосередньо на зуби. Для проведення процедури необхідний один візит.

2. Керамічні

Зуби обточуються. Виготовляються з вогнетривкого матеріалу в печі, потім наноситься глазур. Термін виготовлення - до двох тижнів.

3. Керамо-композитні

Виготовляються зі зліпків в лабораторії. На керамічний каркас наноситься композитний матеріал. Ці вініри зручні тим, що їх можна легко реставрувати у разі виникнення пошкоджень.

4. Вініри зі склокераміки E-max

Виготовляються шляхом пресування або фрезерування в лабораторії. Високоестетичні, мають міцний звʼязок з зубами - під час встановлення наче зростаються з ними.

5. Люмініри (ультратонкі вініри)

Рідний зуб обточується мінімально. Через тонкість для вирівнювання зубів люмініри майже не використовують для корекції кольору або сколів.

6. Вініри з польовошпатової кераміки

Виготовляються вручну високоспеціалізованими техніками-художниками. Зуб обточується мінімально. Надтонкі, після фіксації набирають міцності. Високоестетичні, за якостями імітують природні зуби.

Етапи встановлення вінірів

Обстеження, підбір форми, розміру і кольору

Спочатку проводиться повне обстеження, яке дозволяє оцінити стан ротової порожнини. Після цього виконується підбір форми, розміру і кольору майбутніх конструкцій.

Підготовчі процедури

Другий етап — лікування зубів, видалення та заміна старих пломб, м’яке шліфування, яке не шкодить емалі.

Зняття цифрових зліпків

Проводиться після підготовчих процедур. Цей етап виконується за допомогою сучасного 3D-сканера.

Фіксація вінірів на зубах

Після отримання цифрового зліпка та виготовлення тимчасових накладок виконується їхнє встановлення, а також дезінфекція разом із покриттям спеціальним «клеєм». Фінальний етап — остаточна фіксація на зубах.

До - Після

Приклади наших робіт

База знань

Чим відрізняються
вініри від коронок

Коронки використовують для відновлення функціональності пошкоджених зубів, вініри — для косметичного покращення передніх зубів.

Вініри

Коронки

Маєте запитання?

Залиште ваші контакти — ми зв’яжемося з вами та відповімо!

Чому вініри?

Чому ми радимо
ультратонкі вініри

1. Матеріал

Ультратонкі вініри (ламінати) виготовляються з тонкого шару спеціального композитного матеріалу E-max (літієвий дисилікат). Це високопрозорий керамічний матеріал, який дає змогу поєднати тонкість і міць. Таке поєднання гарантує найвищі естетичні та практичні результати.

2. Комфорт і природний вигляд

Повна відсутність болю та адаптаційного періоду. Ультратонкі вініри добре прилягають до природних зубів і не викликають відчуття стороннього предмету в ротовій порожнині. Матеріал має високий ступінь прозорості. Вони відбивають світло так само, як природні зуби, тому майже непомітні.

3. Швидкість процедури

Встановлення ультратонких вінірів потребує менше часу на проведення процедури порівняно з іншими методами виправлення зубів. Комплекс процедур займає від 10 до 14 днів.

4. Мінімальне видалення емалі

Ультратонкі вініри вимагають лише мінімального видалення зубної емалі. Природний зуб залишається практично недоторканим, що вкрай важливо для збереження здоров’я.

5. Довговічність

Попри тонкість, такі вініри є міцними і стійкими до забарвлення. Вони можуть служити від 10 і більше років, забезпечуючи стійкий косметичний ефект.

6. Можливість легкого зняття

Після закінчення терміну служби вініри легко знімаються, не залишаючи жодних слідів на зубах. шку жодних слідів на зубах

Наші спеціалісти

Лікарі illi DENTAL

Інші послуги

Популярні запитання

Вініри підходять не всім. Їх не встановлюють дітям та підліткам, літнім людям із високим ступенем стирання зубів.

Якщо зуб сильно зруйнований, на нього просто неможливо встановити вінір. У таких випадках лікар може запропонувати встановлення коронки. 

Депульпація також може стати перешкодою для встановлення вінірів.

Фахівці не рекомендують ставити вініри, якщо у вас бруксизм, карієс, серйозні захворювання ясен або сильні аномалії прикусу.

У складних випадках необхідно заздалегідь пройти лікування, рекомендоване фахівцем, або ж скористатися іншими способами відновлення естетики усмішки.

Висока ціна, необхідність заміни після закінчення терміну експлуатації, необхідність ретельно дотримуватися рекомендацій лікаря, дбати про акуратність під час занять активними видами спорту.

Середній строк експлуатації прямих композитних вінірів — 58 років. Після цього терміну вони можуть залишатися цілими, але почнуть змінювати колір (темнішати) під впливом харчових барвників.      

Керамічні вініри не змінюють характеристик протягом 1520 років. Це пов’язано з надвисокою стійкістю стоматологічної порцеляни, яка не схильна до стирання та потемніння. Структура матеріалу не пропускає вглиб пігменти, що фарбують. 

Строк експлуатації вінірів залежить від правильності догляду. Тому важливо виконувати всі рекомендації стоматолога. Якщо ними нехтувати, матеріал накладок може втратити білизну, потьмяніти, почати відколюватися. Це призведе до необхідності замінювати їх.

Загальні рекомендації для пацієнтів з накладками на зубах:

 • Відмовитися від паління.
 • Скоротити частоту вживання їжі та напоїв, які насичені харчовими пігментами, або взагалі відмовитися від них.
 • Бажано чистити зуби після кожного прийому їжі, використовуючи м’яку зубну щітку.
 • Відмовитися від розгризання твердих продуктів.
 • Двічі на рік робити професійну чистку зубів та проходити стоматологічний огляд.
 • Користуватися іригатором для чищення міжзубних проміжків.
 • Не пити холодні напої одразу після вживання гарячих страв, щоби не допустити різкого перепаду температури.

Ціна залежать від виду вінірів, техніки встановлення, кількості зубів, що підлягають реставрації. 

Стоматолог на консультації (безкоштовній за умови подальшого лікування) формує повний прайс з урахуванням вашого анамнезу.

Потрібна консультація щодо цін?

Залиште ваші контакти — ми зв’яжемося з вами та запишемо на прийом!

Замовити
зворотній дзвінок

Залиште ваші контакти, ми зв’яжемося з вами та запишемо на прийом!