Сімейна стоматологія

Устаткування
illi DENTAL

Кожен прилад в стоматології illi DENTAL  сертифікований, придбаний в офіційних представників. Віддаємо перевагу європейським, японським та американським виробникам.

Комп’ютерний томограф Hyperion X5 3D/2D Ceph (Італія)

Має 15 вбудованих програм, оснащений функцією QuickPan, яка дає змогу зменшити час експозиції та дозу опромінення. Функція MultiPAN надає можливість вибирати тип панорамного знімку, яких найкраще підходить для визначеного лікарем-стоматологом клінічного випадку.

Сканер 3SHAPE TRIOS 3 MOVE (Данія)

Найкращий серед внутрішньоротових сканерів протягом останніх чотирьох років. Дозволяє робити цифрові відбитки для будь-яких показань, зокрема сканування часткових знімних зубних протезів, тимчасових коронок, віртуальних діагностичних воскових нальотів тощо.

Мікроскоп CJ Optik (Німеччина)

Дає змогу фахівцям illi DENTAL лікувати з досконалою точністю. Успіх лікування з використанням мікроскопа наближається до 100%. Наші спеціалісти здатні зберегти зуби, які довелося б видалити, або зуби, значно пошкоджені під час попереднього лікування.

Комп’ютерна анестезія STA (США)

Повна назва — Single Tooth Anesthesia System, тобто «анестезія для одного зуба». Апарат підлаштовується під особливості тканин, вибираючи швидкість, тиск і обсяг введення анестетика. Пацієнт не відчуває дискомфорту, який може відчувати під час введення класичної ін’єкційної анестезії. Single Tooth Anesthesia System допомагає перетворити лікування карієсу та пульпіту на по-справжньому комфортну процедуру.

Стоматологічні установки Anthos Class A5 (Італія)

Дозволяють налаштовувати всі процеси лікування під індивідуальні потреби пацієнта. Найновіше покоління скалерів, єдиний у своєму класі фотополімеризатор та високопродуктивний індукційний мікродвигун — це все ідеально поєднується з ергономічним кріслом із ортопедичним ефектом.

Автоклав Melag Vacuklav 23B+ (Німеччина)

Автоклав призначений для стерилізації різних медичних інструментів при високій температурі і високому тиску. Його особливість — знезараження не тільки коротких, а й довгих медичних інструментів. Очищення відбувається швидко: 40 хвилин — і високоякісна стерилізація виконана. Melag Vacuklav 23B+ допомагає не допустити помилок в роботі, гарантує належний рівень безпеки.

Наші послуги

Потрібна консультація?

Залиште ваші контакти — ми зв’яжемося з вами та запишемо на прийом!

Замовити
зворотній дзвінок

Залиште ваші контакти, ми зв’яжемося з вами та запишемо на прийом!