Зубний імплант — це штучний корінь зуба, який встановлюється в кістку щелепи на місце відсутнього зуба. Далі на нього фіксується зубна коронка через абатмент (невеликий перехідник між імплантом і коронкою).
встановлення імпланта
встановлення імпланта
встановлення імпланта
Наявність значних проміжків між зубами, що утворилися внаслідок втрати зубів
Відсутні жувальні зуби, внаслідок чого доводиться носити знімний протез
Відсутній один зуб, а з боків є два цілі зуби
Повна відсутність зубів
Хронічні хвороби: порушення згортання крові, бруксизм, проблеми серцево-судинної системи
Деякі психічні захворювання, при яких пацієнт може поводитися неадекватно
Інфекційні захворювання: туберкульоз, ВІЛ, СНІД
Злоякісна онкологія
Пацієнту проводять панорамний знімок та КТ для оцінювання стану кістки та підбору зубного імпланта
Процедура встановлення імпланта може проводитися під місцевою анестезією або седацією
Приживлення імпланта відбувається протягом 3–6 місяців. На цей час рекомендуємо встановити тимчасовий абатмент з коронкою або формувач
Це процедура встановлення абатмента – перехідника між імплантом, вживленим в ясна, і коронкою зуба
Процедура знімання зліпків зубів виконується для подальшого виготовлення постійної коронки
Після завершення всіх етапів готова коронка встановлюється на абатмент
На основі даних 3D-сканування та комп’ютерної томографії лікар-імплантолог готує детальний план процедури, використовуючи спеціалізоване програмне забезпечення. Цифрове планування дає змогу оптимізувати час проведення операції, зменшити ризики ускладнень, встановити імпланти в точних місцях з урахуванням фізіології пацієнта, виготовити максимально зручну ортопедичну конструкцію, прискорити етап адаптації тощо.
Одномоментна імплантація — це одночасне видалення пошкодженого зуба та встановлення імпланта. Призначає процедуру виключно стоматолог-хірург і тільки за показаннями. Цей метод привабливий тим, що проводиться одне хірургічне втручання замість двох, не встигають відбутися зміни в кістці та яснах, що в подальшому впливає на терміни приживлення та служби імпланта. Для пацієнтів це найбільш комфортний метод. Головне — після втрати зуба якомога швидше звернутися до лікаря-стоматолога.
На місці відсутнього зуба об’єм кістки за рік зменшується приблизно на 30%. Синус-ліфтинг — це стимулювання росту кістки на верхній щелепі. Процедура відновлює кістку протягом 4–6 місяців. Кісткова пластика — це збільшення кісткової тканини і на верхній, і на нижній щелепах. У разі порушення цілісності або об’єму кісток щелепи без цих процедур встановлення імплантів неможливе.
All-on-4 — це метод протезування при повній відсутності зубів. Зуби відновлюються на будь-якій щелепі завдяки встановленню лише чотирьох імплантів (на одній щелепі). Всі етапи даного методу ретельно плануються і розраховуються за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення, що гарантує оптимальний процес і результат. Метод дозволяє відновити всі зуби за один візит (у день фіксації імплантів), що суттєво заощаджує час та кошти.
Сучасні методи анестезії дають змогу пацієнтові не відчувати болю. Присутній тільки незначний дискомфорт — як при лікуванні карієсу або простому видаленні зуба.
Успішність приживання штучних зубних конструкцій — 95–98%
За трудомісткістю стоматологи-хірурги порівнюють імплантацію з видаленням зуба. Тривалість операції — у межах 30 хвилин. Трохи більше часу потрібно у разі близького розташування гайморової пазухи, що вимагає додаткової точності. На повну остеоінтеграцію необхідно приблизно шість місяців.
Після втрати зуба спочатку сусідні зуби поступово зміщуватимуться у бік пустоти, а з часом і весь зубний ряд зміниться. Через рік кістка атрофується приблизно на 30%. У такому разі, крім імплантації, необхідна додаткова кісткова пластика.
Так. Титан — інертний матеріал, який не може намагнічуватися. Тому наявність імпланта не є протипоказанням для діагностики за допомогою магнітно-резонансної або комп’ютерної томографії.
Залиште ваші контакти, ми зв’яжемося з вами та запишемо на прийом!