Сімейна стоматологія

Дитяча стоматологія від 1 до 15 років

До нас ви можете звернутися зі стоматологічною проблемою будь-якої складності у ваших дітей. Лікар допоможе виявити причини виникнення проблеми, проведе лікування, забезпечить профілактику та допоможе підібрати засоби для подальшого догляду за зубами.

Скільки коштують послуги дитячого стоматолога

Ціни на дитячу стоматологію

Потрібна консультація?

Залиште ваші контакти — ми зв’яжемося з вами та запишемо на прийом!

Фахівці illi DENTAL для наймолодших пацієнтів

Послуги дитячого стоматолога

Професійна чистка зубів, КТ та панорамний знімок для виявлення прихованого карієсу і розташування зубів у щелепі, фторування, пломбування, лікування кореневих каналів та встановлення дитячих коронок тощо

Лікування тимчасових (молочних) та постійних зубів

Карієс у дітей розвивається майже вдвічі швидше, ніж у дорослих. Це особливість молочних зубів. Для лікування молочних та постійних зубів у дітей в клініці illi DENTAL використовують прогресивні методи

Видалення тимчасових (молочних) зубів

Процедура викликає хвилювання не тільки у малюка, а й у батьків. Дитячий стоматолог проводить її лагідно та обережно з використанням сучасної анестезії. Ваша дитина приходитиме до стоматолога, як до свого друга

Протезування та реставрація зубів

Спосіб реставрації визначає лікар на етапі діагностики. У випадках, якщо лікування є недоцільним, можливе видалення тимчасового зуба або встановлення дитячих коронок. Естетичний дефект можна приховати за допомогою ортодонтичної конструкції

Виправлення прикусу та вирівнювання зубного ряду

Брекети та елайнери для дітей, ортодонтичні пластинки, капи Інвізілайн, сучасне обладнання, технології та високоякісні матеріали дозволяють дитячому стоматологу illi DENTAL розв’язати проблеми будь-якого рівня складності з комфортом для дитини

Наші переваги:

Безпечна діагностика: у клініці illi DENTAL використовують найсучасніші та найбезпечніші методи діагностики, зокрема КТ, прицільний знімок і 3D-сканер.

Якісні сертифіковані препарати: лікування зубів дітям у стоматологічній клініці illi DENTAL відбувається з використанням виключно сертифікованих та безпечних препаратів нового покоління. Це мінімізує будь-які ризики, зокрема розвиток алергічних реакцій

Дитячий стоматолог спілкується з батьками, надаючи їм поради з догляду за зубами дитини, правильної харчової поведінки та важливості регулярних відвідувань стоматолога.

Лікування уві сні проводиться дітям від трьох років. Медикаментозний сон у клініці illi DENTAL застосовується у випадках довготривалого втручання та/або для зменшення можливої психологічної травми. Дитина прокинеться вже зі здоровими зубами.

Тетяна Бойко

Дитячий лікар-стоматолог

Стаж роботи 5 років. Близько 1000 задоволених маленьких пацієнтів та їх батьків. 20 сертифікатів з дитячої та загальної терапевтичної стоматології.

Я з великим бажанням і задоволенням допомагаю діткам долати страх перед стоматологічним лікуванням. Щасливі обличчя дітей і їх батьків - це і є мета моєї професії. Я впевнена, що діти, батьки і лікар можуть бути чудовою командою.

Я з великим бажанням і задоволенням допомагаю діткам долати страх перед стоматологічним лікуванням. Щасливі обличчя дітей і їх батьків - це і є мета моєї професії. Я впевнена, що діти, батьки і лікар можуть бути чудовою командою.

Як підготувати дитину до візиту:

Розповідь про процедуру

Розкажіть дитині, що стоматолог допомагає зберегти зуби здоровими, сильними і красивими. А головне — що процедура майже безболісна.

Позитивний настрій

Поділіться позитивними історіями авторитетних для дитини персонажів (Скеля Джонсон, Супермен, Людина-павук), відомих людей чи героїв.

Зацікавте дитину

Розіграйте ситуацію, де ваша дитина буде пацієнтом, а ви — лікарем (або навпаки). Це допоможе знизити страх, сприятиме появі інтересу

Похваліть дитину

Утримайтеся від страшних загроз чи покарань. Похваліть дитину за її мужність та співпрацю під час візиту. Заохочуйте позитивні емоції. Згадайте про Зубну фею.

Інші послуги

Часті запитання

Зазвичай перше відвідування рекомендується приблизно в один рік, щоби дитячий стоматолог міг оцінити стан зубів і вчасно надати корисні поради.

Молочні зуби потрібно лікувати з кількох причин. По-перше, карієс на них розвивається швидше і може призвести до ускладнень (пульпіт, періодонтит). По-друге, з’являється ризик інфікування корінних зубів і порушення прикусу внаслідок передчасного випадання молочних.

Час лікування залежить від розміру зуба та каріозної плями. У більшості випадків процедура триває 30 хвилин.

Рентгенівські знімки є безпечними, особливо з використанням сучасних технологій, які мають допустимі норми випромінювання.

Рекомендується відвідування стоматолога кожні шість місяців для регулярних оглядів і проведення професійної гігієни. Частота відвідування може варіюватися залежно від стану здоров’я зубів дитини.

Потрібна консультація?

Залиште ваші контакти — ми зв’яжемося з вами та запишемо на прийом!

Замовити
зворотній дзвінок

Залиште ваші контакти, ми зв’яжемося з вами та запишемо на прийом!