Стоматологія клубного формату

Про клініку
illi DENTAL

Професійна стоматологічна клініка illi DENTAL розташована на Солом’янці у Києві, поблизу залізничного вокзалу.

Відтворити відео

Засновник стоматології illi DENTAL —  Ілля Віталійович Цюрупало, за фахом — стоматолог-ортопед, стоматолог-хірург, стоматолог-імплантолог, чинний медичний директор.

Клініка має три працюючих кабінети, операційну, діагностичний блок і стерилізаційну.  Концепція illi DENTAL  дозволяє отримати всі необхідні стоматологічні послуги в одному місці.

Новітнє устаткування, вивчення і впровадження останніх інновацій галузі стоматології дають змогу лікарям клініки досягати найвищого рівня надання послуг. 

Наші переваги

01

Досвід
роботи

В illi DENTAL працюють тільки досвідчені фахівці експертного рівня, які постійно підвищують кваліфікацію, відвідуючи семінари та майстер-класи, вивчаючи новітні технології.

02

Працюємо зі складними випадками

роджені аномалії ротової порожнини, складні ураження карієсом у дітей, атрофії верхньої та нижньої щелеп у людей похилого віку, а також багато інших клінічних випадків не викликають складнощів у наших лікарів-стоматологів.

03

Повний комплекс послуг в одному місці

У клініці illi DENTAL можна отримати спектр стоматологічної допомоги — від діагностики до хірургічного втручання, зокрема послуги швидкої допомоги.

04

Методи
лікування

Комп’ютерне планування та проєктування, штучний інтелект, робота під мікроскопом, медикаментозний сон — все це дозволяє зробити стоматологічну процедуру комфортною та якісною, скоротити її час та період реабілітації пацієнта.

05

Прозорість
послуг

Разом з вами ми аналізуємо проблему, підбираємо стратегію лікування, узгоджуємо його терміни, обговорюємо очікуваний результат і кінцеву вартість. Як наслідок — чіткий та зрозумілий план лікування з фотопротоколом.

06

Система
знижок

Ми впровадили сімейний формат обслуговування. Кожен пацієнт, який приводить у клініку родича, друга або знайомого, отримує постійну знижку: дві людини — 5%, три — 7%, чотири та більше — 10%.

Наші послуги

Потрібна консультація?

Залиште ваші контакти — ми зв’яжемося з вами та запишемо на прийом!

Замовити
зворотній дзвінок

Залиште ваші контакти, ми зв’яжемося з вами та запишемо на прийом!