Отримайте безкоштовну консультацію фахівця щодо виправлення прикусу брекет-системами!
за одну щелепу, від
за одну щелепу, від
за одну щелепу, від
за одну щелепу, від
за одну щелепу, від
індивідуальний курс на 2 щелепи, від
Металеві брекети виготовляють з нержавіючої сталі, їхні основні переваги — доступність і міцність.
Виготовляють з керамічних матеріалів. Брекети мають природний колір, що робить їх менш помітними. Основні переваги: міцність, стійкість до фарбування харчовими продуктами, непомітність на зубах.
Виготовляють з нержавіючої сталі. Брекети прикріплюються до внутрішньої сторони зубів і зовсім непомітні, навіть коли усміхаєтесь.
Виготовляють зі штучного багатокристального сапфіра. Переваги: преміумклас, міцність, стійкість до фарбування харчовими продуктами, прозорість, подібні до прикраси.
Самолігувальні брекети надають пацієнтам можливість виправити прикус з меншими зусиллями і меншим дискомфортом.
зручні
у використанні
відсутність лігатур дозволяє легше чистити зуби, зменшуючи ризик розвитку карієсу та запалення ясен
внаслідок більш рівномірного тиску на зуби — менше больових відчуттів
тривалість залежить
від стану зубів
Перед встановленням брекетів лікар проводить консультацію, під час якої визначається, чи потрібно встановлювати брекети, а також який вид брекетів слід вибрати з урахуванням фінансових можливостей пацієнта. Розробляється індивідуальний план лікування із зазначенням термінів носіння і кількості корекційних візитів.
Першим кроком є очищення та обробка зубів для покращення адгезії брекетів. Наступний крок — встановлення ортодонтичного ретрактора, який утримує губи й щоки пацієнта. Лікар легко дістається до всіх робочих зон, а пацієнту немає необхідності напружуватися, щоб утримувати рот відкритим.
Брекети прикріплюються до кожного зуба за допомогою спеціального клею або бонду. Це найважливіший крок, оскільки неправильно встановлений брекет завадить досягненню бажаного результату. Потім у брекети вставляють металеву дугу.
Лікар регулює брекети і дугу, щоби створити оптимальний тиск на зуби. Використовуються спеціальні гумові або металеві кільця для фіксації дуги в брекетах (виняток — самолігувальні брекети).
Лікар надає інструкції щодо догляду за брекетами та гігієни ротової порожнини. Пацієнт повинен регулярно відвідувати ортодонта для регуляції брекет-системи.
Після досягнення бажаного результату і завершення лікування брекети знімаються.
Встановлювати брекети зазвичай не боляче. Однак протягом кількох днів після встановлення може виникнути дискомфорт або біль. Пацієнти можуть відчувати подразнення слизової оболонки рота та натирання м’яких тканин.
Так. Але рекомендується носити спеціальну спортивну капу, щоби захистити брекети та зуби під час тренувань і змагань.
Так, брекети вимагають особливого догляду. Пацієнти отримують інструкції щодо чищення та догляду за брекетами. Важливо їх дотримуватися.
Не рекомендується видаляти брекети самостійно. Це має бути зроблено лише лікарем після завершення лікування.
Вартість лікування за допомогою брекетів варіюється залежно від багатьох факторів, зокрема типу системи і складності корекції. У стоматології illi DENTAL розроблені пакети з ціновими пропозиціями на будь-який гаманець. Лікар підбере оптимальний варіант для вашого випадку з урахуванням ваших фінансових можливостей.
Щоби дізнатися, чи підходять вам брекети і який вид системи найоптимальніший для вашого випадку, слід звернутися до стоматолога чи ортодонтолога для консультації та планування лікування
Залиште ваші контакти, ми зв’яжемося з вами та запишемо на прийом!