+38 (068) 522-99-55
м. Київ, вул. Генерала Шаповала 2, офіс 508

Відбілювання

На скільки нам відомо, абсолютно білосніжних зубів у природі не існує, адже їх відтінок напряму пов’язаний із кольором дентину, що розташовується під емаллю. Однак, певно, кожен з нас мріє мати сяючу посмішку, адже це, чи й не найважливіша частина іміджу успішної людини, ознака здоров’я і показник успішності її володаря. Тому, послуга відбілювання за 1 сеанс у приватних медичних стоматологічних центрах столиці набуває чималої популярності. Стоматологічні технології досягли сьогодні таких висот, що легко можуть подарувати кожному бажаючому сяючу, а головне – білосніжну посмішку. При цьому процедура абсолютно безпечна і гігієнічна, вона проходить без будь-якого дискомфорту чи неприємних відчуттів: після проведення огляду лікар підбирає індивідуальний, найбільш підходящий для вас спосіб відбілювання.

Яким чином це відбувається?
Лазерне відбілювання за 1 сеанс – найпопулярніший спосіб висвітлення зубів, адже така процедура займає близько 60 хвилин, і бажаний відтінок дійсно реально досягти всього за один візит до лікаря.
За допомогою лазера лікар може задати максимально точні показники впливу, при цьому повністю контролюючи процес відбілювання. Таке освітлення визнано, на сьогодні, найбільш результативним, швидким і нешкідливим методом, що не викликає побічних ефектів. Залежно від режиму роботи лазер здатний освітлювати емаль відразу на кілька відтінків. Таким чином, процедура дозволяє відбілювати зуби будь-якого типу та тону. У процесі процедури пацієнт стоматологічного медичного центру ILLI спокійно відпочиває у комфортному кріслі, а час загального впливу на кожен зуб становить до 2 хвилин. Тому, чутливість у процесі відбілювання майже відсутня, а ефект більш виражений: процедура відбувається не просто під впливом перекису водню, а й завдяки здатності лазера розщеплювати пігменти. Такий метод дає відмінні естетичні результати. Професійне чищення емалі легко усуває наліт, потемніння від цигарок, кави, вина та інших засобів негативного впливу на зубну емаль.

Професійне відбілювання зубів за 1 сеанс у нашому стоматологічному медичному центрі має багато переваг: всі процедури тут проводяться кваліфікованими лікарями; завдяки застосуванню гелю, що виключає будь-які пошкодження емалі – процедура є абсолютно безпечною, та не пошкоджує її.

Шляхом чисельних досліджень вдалося встановити, що лазерне відбілювання зубів не просто не шкодить емалі, а ще й сприяє її зміцненню (завдяки ущільненню структури твердість емалі зростає в середньому на 37%). Білизна емалі після проведення освітлення зберігається, як правило, на досить тривалий час, особливо, якщо дотримуватися рекомендацій лікаря стоматологічного медичного центру Illi Dental щодо харчування (результати відбілювання зубів зазвичай зберігаються понад 1 рік). Після процедури пацієнту призначають спеціальну «білу дієту» на кілька днів. А за умови ретельного щоденного догляду ефект відбілювання залишається навіть на кілька років.

Краса вашої посмішки – у ваших руках
Наш стоматологічний медичний центр завжди пропонує вам високу якість сервісу і відмінне обслуговування при лояльній ціновій політиці.
Команда професіоналів незмінно працює над тим, щоб ваша посмішка залишалася здоровою і білосніжною якомога довше!

Відправляючи заявку, ви погоджуєтесь з умовами Політики конфіденційності.
Scroll to Top
Запишіться на
консультацію
Відправляючи заявку, ви погоджуєтесь з умовами Політики конфіденційності.