+38 (068) 522-99-55
м. Київ, вул. Генерала Шаповала 2, офіс 508

Ультратонкі вініри з мінімальним обточуванням емалі

Наш стоматологічний медичний центр пропонує вам встановити вініри без обточування зубів в Києві дуже швидко і за прийнятну вартість. Втілити в життя свою мрію про усмішку без вад і чарує нею оточуючих.

Кажуть – щербинка між зубами (діастема) – це на щастя. Є прикмета, що її володарі більш щасливі, а багато зірок, наприклад Мадонна, Ванесса Параді і Лара Стоун і зовсім вважають її своєю родзинкою і не збираються виправляти. Але прикмети – прикметами, а багато людей (особливо молоді дівчата) соромляться цієї щербинки і мріють її «закрити» без пошкодження зубів.

Тоді на допомогу приходять вініри – композитні або порцелянові пластинки, які встановлюються на зовнішній шар зуба і роблять посмішку красивіше. Також вініри покращують функціональність зубів.

Установка вінірів без обточування в Києві – це не лікувальна, але косметична процедура. Іноді вона робиться і за медичними показаннями. Розглянемо, навіщо потрібні вініри і якими вони бувають.

Показання для установки вінірів
Показаннями для установки такого роду накладок можуть служити:
· Діастема (горезвісна щербинка між зубами)
· Дефект форми зуба, кривизна
· Тріщини і відколи в результаті травм, нестачі кальцію в організмі або поганий зубної гігієни.
· Якщо зуби в передньому ряду сильно відрізняються один від одного за розміром і формою
· Емаль потемніла, на зубах з’явилися плями.

Які вініри можна встановити в клініці Illi Dental?
· Люмініри – найтонші вініри з кераміки. Їх товщина, як правило, не перевищує 0,3 мм. Не вимагають анестезії і обточування.
· Кераміка – керамічні вініри хороші тим, що вони не тільки коректують посмішку, але і захищають від зубного нальоту.
· Композитні вініри – встановлюються, щоб замінити один пошкоджену ділянку зуба. Виглядають дуже естетично і природно.

Діастеми відмінно коригуються і за рахунок брекетів. Але багатьом людям не хочеться носити брекети тривалий термін. Наприклад, в модельному або шоу-бізнесі гарна посмішка потрібна «на вчора», і тоді люди вдаються до установки вінірів. Вініри застосовуються і тоді, коли пацієнт хоче мати красиву посмішку, але брекети йому встановлювати не можна по ряду медичних показань.

Вініри: з обточуванням або без?
Як правило, перед установкою вінірової пластини, зуб обточують. Однак пацієнти, у яких зуби в принципі здорові, але їх не влаштовує естетична складова, хочуть знати: чи можна встановити вініри без обточування, ціну та умови цієї процедури.

Так, можна поставити вініри, які не обточуючи зуби. Але для цього зуб повинен бути повністю здоровим. На ньому не повинно бути карієсу, в іншому випадку установка вініра просто не має сенсу – карієс почне просвічувати, і ситуація стане тільки гірше.

Що може запропонувати стоматологічний медичний центр Illi Dental?
Повне лікування карієсу і установка вінірів без обточування в Києві, з використанням високоякісних стоматологічних матеріалів і зубного обладнання останнього покоління. Роботи проводяться під мікроскопом, досвідченими і кваліфікованими дантистами, з повним узгодженням кінцевого результату з пацієнтом. Анестезія для цієї процедури не потрібно, бо установка вінірів абсолютно безболісна.

Виробляється індивідуальний підбір матеріалу, кольору і розміру вінірових пластин індивідуально для кожного пацієнта. Кінцевий результат – здорова, природна і приваблива усмішка, на якій навіть не помітно стоматологічне втручання. Це і є вищий клас, який може показати дантист.

Що стосується довговічності вінірів – термін їх служби необмежений. Пластини ставляться один раз і не потребують регулярної корекції. Але на довговічність вінірових пластин може вплинути і сам пацієнт. Якщо регулярно чистити зуби, доглядати за ними і перевірятися у стоматолога на предмет карієсу, білосніжними і міцними вініри (а з ними і рідні зуби) залишаться на все життя. В принципі, догляд за стандартними вінірами нічим не відрізняється від догляду за ротовою порожниною, так що дане косметичний втручання не доставить вам проблем.

Замовляйте вініри без обточування в стоматологічному медичному центрі Illi Dental і будьте чарівні!

Відправляючи заявку, ви погоджуєтесь з умовами Політики конфіденційності.
Scroll to Top
Запишіться на
консультацію
Відправляючи заявку, ви погоджуєтесь з умовами Політики конфіденційності.