+38 (068) 522-99-55
м. Київ, вул. Генерала Шаповала 2, офіс 508

Лікування зубів під мікроскопом

У нашому стоматологічному медичному центрі ви отримаєте ефективне лікування зубів під мікроскопом, вартість якого вас приємно здивує, а результат перевершить всі очікування.
Впровадження сучасних технологій в стоматологію дозволяє вийти за рамки стандартних лікувальних протоколів, поліпшити їх, дати пацієнту більш індивідуалізована, якісне лікування його недуги.
У хірургічній практиці більшість операцій проводиться під мікроскопом. Це робиться для того, щоб уникнути грубих помилок і мікротравм, які згодом призводять до поглиблення проблеми. Багаторазове збільшення проблемної ділянки дає і лікаря, і пацієнта безцінні переваги.

Чому варто лікувати зуби під мікроскопом?
Використання стоматологічного мікроскопа – ще один крок до повноцінного життя зі здоровими зубами.

Збереження
Перше гідність такого лікування – це максимальне збереження зуба. При стоматологічних роботах без мікроскопа не можна уникнути пошкодження здорових тканин. Наблизивши ділянку ураження у 20 і більше разів за допомогою дентального мікроскопа CJ OPTICS, вдається досягти точкового впливу на проблему, без порушення прилеглих здорових тканин. Це гарантує високу точність робіт.

Результативність
Навіть найменший зуб – це складна структура, з каналами. Канали, в свою чергу, містять маленькі гирла і відгалуження. Тому при роботі з каналами мікроскоп особливо важливий – лікар зможе бездоганно почистити, обробити і запломбувати не просто кожен канал, а кожну його «гілочку». Це дає 100% гарантію, що зуб НЕ заболить знову. Адже повторні болі найчастіше виникають через втрачені стоматологом дрібниці.

Довговічність
У стоматології є такий термін, як «крайове прилягання пломби». Він означає герметичність закупорки зуба пломбою, без проникнення всередину повітря і шкідливих для зуба мікрочастинок, які ми отримуємо разом з їжею, алкоголем, а іноді і повітрям, якщо проживаємо в екологічно несприятливому середовищі.
Тому від герметичності прилягання пломби залежить її довговічність і відсутність необхідності повторного лікування. Використання мікроскопа в стоматології дозволяє досягти повного прилягання, а значить – гарантій того, що пломба протримається довго і не завдасть пацієнтові ніяких незручностей.

Безболісність і комфорт
Лікувати зуби під мікроскопом не боляче – адже стоматолог бачить, де у пацієнта больова ділянка, а де оголився нерв, і тому діє ніжно. Дантисту не доводиться тикати інструментами навмання і питати «де болить» – лікар сам все бачить. Лікування зубів під мікроскопом в стоматологічному медичному центрі Illi Dental забезпечує акуратну і дбайливу обробку зуба, таким чином досягаючи психологічного і фізичного комфорту для пацієнта.
У деяких випадках анатомічна будова зуба передбачає додаткові канали, які просто не можна помітити без мікроскопа. Багаторазове наближення дозволяє досконально вважати інформацію про зуб, вивчити систему кореневих каналів до найдрібніших подробиць, виявити мікротріщини в важкодоступних місцях, таких як коріння або дно зуба.
Лікування зубів під мікроскопом в Києві в стоматологічному медичному центрі Illi Dental дозволяє врятувати навіть самі безнадійні зуби. До нас приходять люди, яких через незнання направили на видалення зуба. Але ж ситуацію ще можна врятувати, перелікувати зуб і не травмувати людину. Адже видалення одного зуба – це нехай маленьке, але каліцтво, яке знижує якість життя.
За допомогою дентального мікроскопа вдається ефективно лікувати неправильно запломбовані зуби, визначити клас і щільність пломби, знайти реальну причину зубного болю, повністю видалити інфікований матеріал і обробити зуб так, щоб він ніколи більше не доставляв незручностей, навпаки, служив вірою і правдою все життя.

На таку послугу, як лікування зубів за допомогою мікроскопа, ціна в стоматологічному медичному центрі Illi Dental доступна кожному пацієнтові. Приходьте до нас, і отримаєте лікування, якого ви заслуговуєте!

Відправляючи заявку, ви погоджуєтесь з умовами Політики конфіденційності.
Scroll to Top
Запишіться на
консультацію
Відправляючи заявку, ви погоджуєтесь з умовами Політики конфіденційності.