+38 (068) 522-99-55
м. Київ, вул. Генерала Шаповала 2, офіс 508

Імплантація без надрізів

У стоматологічному медичному центрі Illi Dental в Києві досвідченими лікарями проводиться процедура іплантаціі зубів без надрізів. Іплантація без надрізів – це безопераційна технологія, яка дозволяє відновити втрачений зуб без розрізу десни і відшаровування м’яких тканин від щелепної кістки, всього лише через маленький прокол в яснах! Які показання до використання цього методу? – відсутність одного або декількох зубів, в тому числі, крайніх; – повна адентія – відсутність всіх зубів в ряду; – необхідність відновлення зубів в максимально короткі терміни; – мінімальна кількість відвідувань для відновлення зуба.

Переваги методу іплантаціі зубів без надрізів в стоматологічному медичному центрі ILLI в Києві:

1.Мінімальна травматичність
У порівнянні з операційним методом імплантації, який загрожує неприємними відчуттями, набряками і гематомами після операції і дуже тривалим часом відновлення, даний метод вагомо зменшує больові неприємні відчуття, не вимагає оперативного втручання із зняттям швів. Зробити надріз все ж доведеться, але при цьому його розміри будуть відповідати діаметру імплантату, тобто не більше декількох міліметрів.

2.Висока властивість приживання
Відсутність травматичних хірургічних маніпуляцій і застосування новітніх технологій лазерної імплантації із використанням сучасних матеріалів, є майже 100% гарантією приживання імплантатів.

3.Комфортність процедури і швидка реабілітація
На відміну від класичної імплантації, на яку витрачається близько 1,5 годин за один візит, а їх може знадобитися кілька, імплантація зубів без надрізів проводиться протягом 15 хвилин. Ну, і, відповідно, сам реабілітаційний період зменшиться в 3 рази, і вже на наступний день пацієнти можуть виходити на роботу.

4.Надійність і довговічність процедури
Імпланти, які встановлюються через проколи в деснах, служать понад 10 років. Вони витривалі з точки зору розподілу жувального навантаження.

Етапи імплантації зубів без надрізів
Перший етап
Формування каналу під імплант через прокол і сама установка імпланта, вже з’єднаного із формувачем ясен, яким служить ясенний адаптер. Місце установки імпланта, а також його форма точно визначається за допомогою спеціального високоточного апарату. При цьому, використовується місцеве знеболення. Вже тут, на даному етапі встановлюється тимчасова коронка, якщо в ній є необхідність, з точки зору естетики.

Другий етап
Заміна ясенного адаптера на абатмент (технічний елемент, який з’єднує тіло зубного імплантату і керамічну коронку) і безпосередньо установка постійної коронки. Другий етап здійснюється через 2-3 місяці після першого візиту.

Які протипоказання існують до імплантації зубів без розрізу десни?
Дана методика дозволила скоротити існуючий раніше список протипоказань. Наприклад, людям, у яких погане загоєння ран (хворіють на діабет і мають захворювання ендокринної системи), стала доступною процедура імплантації.
Але все ж певні протипоказання існують. До них потрібно віднести: пацієнтів з психічними відхиленнями, серцево – судинними хворобами, пацієнти що мають важкі стадії остеопорозу і ендокринних захворювань.

Де можна провести безопераційну імплантацію?
Стоматологічний медичний центр Illi Dental в Києві пропонує провести процедуру імплантації зубів без надрізів абсолютно комфортно і якісно. Кваліфіковані фахівці стоматологічного медичного центру Illi Dental здійснюють безопераційну установку імплантів, використовуючи сучасне лазерне обладнання.

Ми завжди раді Вам допомогти!

Відправляючи заявку, ви погоджуєтесь з умовами Політики конфіденційності.
Scroll to Top
Запишіться на
консультацію
Відправляючи заявку, ви погоджуєтесь з умовами Політики конфіденційності.